Ik verspilde geld aan tandenborstels met een app — Toen kwam ik Smyle’s E-Brush tegen

Ik verspilde geld aan tandenborstels met een app — Toen kwam ik Smyle’s E-Brush tegen

Opmerking van de schrijver: Ik dacht altijd dat meer tech en een hogere prijs garant stonden voor een betere elektronische tandenborstel. Maar na jaren te hebben betaald voor allerlei functies die ik niet eens gebruikte, realiseerde ik me dat ik juist minder apps nodig had in plaats van meer. Ik wilde gewoon een tandenborstel die werkt en die er mooi uitziet in plaats van dat ik hem constant moet opladen. Daarom probeerde ik Smyle’s E-Brush. Hier is mijn eerlijke mening.

Met Smyle betaal ik alleen voor wat echt belangrijk is:
  • Extreem lange batterijduur
  • Hoge prestaties, sonische reiniging
  • Een baanbrekend, doordacht ontworpen e-brush voor een duurzame mondverzorging
Shop nu bij Smyle!

Voordat ik Smyle had geprobeerd

Ik heb echt heel lang in die hype geloofd van ‘smart’ elektrische tandenborstels — jouw schuld, papa! Hij zat me altijd alles te vertellen over de nieuwste snufjes in mondverzorging: bluetooth, apps met begeleiding, en tandenborstels die zijn uitgerust met allerlei functies die indrukwekkend lijken maar waar een heel hoog prijskaartje aan zit.

En toen ik die eenmaal had? Ik heb de app hooguit twee keer gebruikt. En ik heb niet eens naar mijn tandenpoets-statistieken gekeken — want ja, wie heeft daar nou zin in of tijd voor? Plus, mijn tanden zagen er nog steeds hetzelfde uit en er viel me niets aan op.

Maar wat me wel opviel, waren de irritaties: een batterij die op het meest ongelegen moment leeg raakte, en het lompe zware plastic ontwerp dat niet bij mijn kalme en moderne badkamer past.

Ik besefte dat ik voor premium prijzen aan het betalen was terwijl ik de functies niet eens gebruikte.

Dus toen mijn dure e-brush van € 300 voor de ontelbare keer leeg raakte, ging ik op zoek naar een betere optie. En toen kwam ik Smyle tegen.

Hun chique Panther E-Brush trok meteen mijn aandacht, en het design stal mijn hart. Strak, verfijnd en duurzaam. Maar wat me pas écht overtuigde, was Smyle’s focus op prestatie, zonder onnodige poespas.

De Smyle Sonic E-Brush levert maar liefst 40.000 sonische vibraties per minuut, om je tanden diep en professioneel te reinigen. Het heeft een ingebouwde druksensor om het tandvlees te beschermen en een 2-minuten-timer zodat je altijd lang genoeg poetst. 

En de grootste verrassing? De batterij gaat maar liefst 120 dagen mee, dus ik hoef hem maar drie keer per jaar op te laden! 

Met de levenslange garantie en een 60-daagse proefperiode had ik niets te verliezen, dus toen ik zag dat hij al vanaf € 79 te verkrijgen is, hoefde ik geen twee keer na te denken. Ik kwam in actie.

Sinds dat ik Smyle heb

Het eerste ding wat me opviel toen ik de tandenborstel gebruikte, was hoe ongelofelijk glad mijn tanden aanvoelen — je weet wel, dat gepolijste, net-terug-van-de-tandarts gevoel. Dat kreeg ik nooit met mijn oude dure tandenborstel.

Maar de grootste veranderingen komen terug in het dagelijkse leven.

Ik hoef nu echt nooit meer na te denken over opladen. En ook al klinkt het misschien als een kleine moeite om je tandenborstel eenmaal per week in het stopcontact te steken, is het voor mij persoonlijk echt 10x beter. Want ik hoef die oplader er nu niet op de wastafel bij te zetten, en ik raak niet ineens opgescheept met een lege batterij — vooral handig tijdens het reizen. Mijn Smyle Sonic e-brush maakt mijn leven echt super makkelijk.

En het is ook nog eens waterbestendig, dus soms tandenpoets ik gewoon in de douche. Het Panther patroon laat me echt glimlachen. Het verandert een saai moment in iets bijzonders, en het ziet er zó goed uit in mijn badkamer dat mijn vrienden willen weten waar ik hem vandaan heb. 

Ik geef nu ook veel slimmer geld uit. Door “smart” tandenborstels achter me te laten, laat ik ook hun torenhoge prijzen achter.

De bamboe opzetborstels zijn een simpele aanpassing waardoor ik minder plastic verbruik. Zo heb ik een stralende glimlach en draag ik bij aan een schonere planeet. De borstel zelf is ook zeer robuust ontworpen, dus je hoeft hem niet te vervangen zoals hyper technische alternatieven.

Voor extra gemak biedt Smyle een optioneel opzetborstel abonnement. Je ontvangt dan elke 4 maanden automatisch 2 nieuwe bamboe borstelkoppen. Dat neemt dus wederom iets weg om over na te moeten denken — en het is nóg een reden dat je Smyle zo gemakkelijk gebruikt en dat je er zo gemakkelijk verliefd op wordt.

Laatste woorden

Door over te schakelen van een veel te dure premium tandenborstel naar de Smyle E-Brush, kwam ik erachter dat ik jaren te veel geld heb uitgegeven. Ik heb nu een tandenborstel die er mooi uitziet en een professionele reiniging biedt, terwijl ik hemamper hoef op te laden. En dat is precies wat ik ooit nodig heb gehad.Vorige maand was mijn vader jarig, dus ik had hem een zwarte Smyle e-brush cadeau gegeven. Hij vindt hem zó cool dat ik nu degene ben die hem tips geef voor zijn mondverzorging. Dus, haal gewoon een Smyle in huis en ervaar zelf het grandioze effect voor je glimlach – en je leven!